64381920
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Telefony alarmowe
W razie wypadku dzwoń pod numer 911 z telefonu komórkowego lub stacjonarnego.

Twoje połączenie zostanie przekierowane 
do odpowiednich służb (policji, straży pożarnej lub służb medycznych).

Jasełka w Żabinku

Ostatnie dwa tygodnie grudnia dzieci i młodzież zespołu „Happy” z Żabinka przy zaangażowaniu rodziców z radością w sercu w świątecznych nastrojach z dobrym słowem przygotowały tradycyjne „Jasełka”.
Licznie przybyli mieszkańcy Żabinka oraz mieszkańcy okolicznych wsi i goście zaproszeni Ksiądz W. Babicz, który przybył do nas z opłatkiem Radni Gminy Mosina J. Szymczak, A. Gorzyńska,
W. Wiązek, R. Rybicki, M. Rożek oraz sołtysi M. Błaszyk i D. Markowski.
Wszyscy wspólnie mogli przeżyć historię Marii i Józefa. Całość przedstawienia ukazująca scenki z życia Jezusa, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, rodziców, pań ze Stowarzyszenia Kultury i Rozwoju wsi Żabinka sprawiło, że ostatni tydzień Bożego Narodzenia spędziliśmy w atmosferze przyjaźni mając jednocześnie możliwość ukazać aspekty pięknej polskiej tradycji czerpiąc radość ze wspólnego bycia razem.
Na zakończenie Jasełek wszyscy wysłuchali świąteczno-noworocznych życzeń złożonych przez zaproszonych gości, radnych i sołtysów.
Dla dzieci została przygotowana niespodzianka, święty Mikołaj obdarował wszystkich aktorów i przybyłe dzieci słodyczami.
Chcielibyśmy podziękować sponsorom i darczyńcom Firmie Eko-Dar D. Materna z Żabinka, oraz p. J. Pieprzykowi oraz p. J. Piaseckiemu za pomoc w przygotowaniu dekoracji a także wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji Jasełek.
Dziękujemy p. Annie Łuczak za przygotowanie aktorów do występu oraz Kadamie Studio za wykonane zdjęcia.

 

Galeria mediów

 

 

 

 

 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?